BIProAcademy

Mūsu
klientu atsauksmes

Apskatīt atsauksmes

5/5

Inguna Hohberga

Kursi lika paskatīties uz POWER BI kā ļoti jaudīgu “tool”. Sākumā domāju, ka tas ir vairāk vizuāls. Pasniedzējs labi uztver grupas tempu.

5/5

Lāsma Gorbunova

Fantastiski kursi! Visiem iesaku. Pirms trīs gadiem apmeklēju vienas dienas kursus par Power BI, šie kursi lauza priekšstatu par to, ko Power BI var izdarīt. Ir liels azarts izmantot šīs zināšanas arī darbā. Pasniedzējs vienmēr tik iedvesmojoši runājat, ka apsvēru pat departamenta vai darba vietas maiņu! Tiešām meklēju praksi, lai patrenētos veidot datu modeļus un rakstīt DAX formulas.  Nenožēloju nevienu lekcijās pavadīto stundu, kā arī mājasdarbos ieguldīto (tādu bija diezgan daudz, bet tas bija tā vērts)!

5/5

Mārcis Ozoliņš

Daudz praktisku piemēru, kas uzabo Power BI apgūtprasmi

5/5

Lilija Meriņa

Ļoti skaidri paskaidro vielu un daudz praktiskā darba nodarbībās.

5/5

Eva Leja

Pasniedzējs spēj noturēt manu interesi un uzmanību online nodarbībās, kamēr citās online apmācībās man ir bijušas grūtības ilgstoši koncentrēties. Ir laba mijiedarbība ar grupu; pasniedzējs seko tam, lai visi tiek līdzi, kā arī tiek atvēlēts pietiekami daudz laika jautājumiem.

4/5

Katrīne Embure

Patīkami, ka pat, ja jau paiets būtiski uz priekšu, bet ir kāda neskaidrība, ka pat, ja tikai vienam tas vajadzīgs, notika atkārtota demonstrācija un paskaidrojums. Esmu droša, ka daudzas reizes, tas noderēja arī citiem.

Ilze Sustere airBaltics

Ļoti pretīmnākošs pasniedzējs, kurš prot pacietīgi izskaidrot mācāmo vielu. Viegla, skaidra, saprotama komunikācija un lieliska atgriezeniskā saite.

Ilze Šustere

AirBaltic logo

Accountant

Izmēģini pirmās nodarbības bezmaksas

Bez reģistrācijas un kartes datiem

5/5

Sanita Bleive

Patika, ka kurss balstīts uz praktiskiem piemēriem un risinājumiem.

5/5

Linda Krumina

Ļoti kompetents pasniedzējs.

5/5

Laura Birzniece

Ļoti patika pasniedzēja pieeja – daudz piemēru, daudz praktisku darbu, daudz individuālu uzdevumu, kas dod iespēju ātrā laikā apgūt programmas pamatus.

4/5

Mārcis Ozoliņš

Daudz praktisku piemēru, kas uzabo Power BI apgūtprasmi

5/5

Ligita Lībere-Vikmane

Pasniedzējs savās lekcijās tiešām visu spēja ļoti labi paskaidrot. Īpaši patika tas, ka atbildei uz katru jautājumu, viņš atgriezās pāris soļus atpakaļ, lai sākumā izskaidrotu vispārināti, kā kaut kas darbojas, un tad, kad kopējā bilde skaidra, tad tika atbildēts uz konkrēto jautājumu (kas ir daļa no tās kopējās bildes). Mani ļoti apmierina gan iegūtās informācijas kvalitāte, gan kvantitāte!

5/5

Rihards Trumpe

Apmācības kopumā Super! Pasniedzējs ir lielisks – spēj visu ļoti saprotami izskaidrot.

Paldies par veltīto laiku, pasniedzējs Eļčins Džafarovs – harizmātiska personība, ļoti pārzina digitalizācijas jaunumus, iemāca atrast, izmantot īstos un reizē atraktīvus resursus internetā par Power BI, exceli, DAX un citiem inetrneta IT vidē dzīvojošiem nezināmajiem :).

Anda Līce

AirBaltic logo

Chief Accountant

Anda Lice airBaltic
5/5

Nadežda Li

Gan par programmu, gan par pasniedzēju tikai vislabākas atsauksmes! Nodarbības ir interesantas un iegūtas zināšanas ir vērtīgas. Pasniedzējs ir ļoti zinošs, profesionāls un labi izskaidro vielu. Šis ir trešais Power BI kurss, kuru apmeklēju un tas man patika visvairāk.

5/5

Līva Leimane

Patika, kā kurss tika noorganizēts, kā arī kursa saturs. Sajūta, ka kursa saturs bija visaptverošs un nodrošina vispārējas zināšanas par Power BI. Paldies!

4/5

Rudolfs Vikmanis

Patika – reālu datu izmantošana, kas dod labu priekšstatu BI pielietojumam. Tika iedots labs framework BI darbībai un pēc tam jau attiecīgi praksē var piemeklēt attiecīgo risinājumu.

5/5

Signe Sedliņa

Man ļoti patika praktisku piemēru risinājumi, arī studentu jautājumi tika uz vietas atrisināti. Ļoti praktiskas nodarbības – liels ieguvums, jo tikai klausoties un skatoties prezentācijas, nevar apgūt šādas prasmes. Kursu gaitā atrisināju lielu daļu savu jautājumu, kas jau bija radušies, un radās papildus idejas, kas līdz tam pat nebija ienācis prātā.

5/5

Aira Dzene

Patika pasniedzēja pacietība skaidrojot lietas. Temps bija labs. Patika, ka pietiekami daudz laika tika veltīts DAX un datu transformēšanai, tas saskan ar manu pārliecību, ka šīs lietas ir svarīgākās.

5/5

Oksana Šmeļova

Man ļoti iepatikās kursi. Programma ir sastādīta efektīvi, loģiskā secībā, no vienkāršā uz sarežģīto, bez liekā “ūdens”. Lektors Eļčins Džafarovs pasniedza materiālu profesionāli un skaidri, vienmēr ir bijis kontaktā un atbildēja uz visiem studentu jautājumiem. Paldies!

Santa Elizabete Liepiņa Tet

Ļoti patika komunikācija, stāsti no pieredzes, lieliska attieksme pret cilvēkiem, kas mācās, vēlme, lai visi visu saprot. Patika, ka ļoti dažādi piemēri, visu nepieciešamo, ko varētu pielietot darbā, pastāstīja. Ieteiktu jebko mācīties pie Eļčina. 🙂

Santa Elizabete Liepiņa

tet logo

Financial Analyst

Izmēģini pirmās nodarbības bezmaksas

Bez reģistrācijas un kartes datiem

5/5

Mārtiņš Leimanis

Patika, ka visa kursa pamatā tiek izmantota praktiskā darbošanās, kur katram jādarbojas līdzi.

5/5

Solvita Frišenfelde

Man ļoti patika pasniedzēja kursa pasniegšanas metode saprotama, loti atraktīva un nebija sausa. Jā, pasniedzējs ir vērtība un esmu piedalījusies dažādos kursos (par visādām tēmām) . Tā ir liela māksla pasniegt, no visiem pasniedzējiem par 1/3 varētu teikt, ka tiešām māk pasniegt.

5/5

Diāna Geitusa-Eitvina

Viss bija augstākajā līmenī. Pasniedzējs labi visu paskaidro un piedāvā vienkāršus un skaidrus piemērus.

4/5

Alise Mičāne

Patika pasniedzējs. Tas, ka varēja jautāt jautājumus, varēja arī skatīties ierakstus, ja kāda tēma bija grūtāk saprotama. Pastāvīgie uzdevumi lika pašam trenēties.

5/5

Kristīne

Dinamiskums un ar katru nodarbību paveras jaunas iespējas, ko izmantot darbā.

5/5

Elza Stalidzane

Lieliska pasniedzēja attieksme un enerģija, padziļināta pieeja Excel un Power BI tēmām, kas ir balstītas uz prakstiskiem piemēriem. Cilvēkam no biznesa un back-office/shared services vides Power Query un DAX zināšanas paver priekšstatu un iespējas izmainīt vispirms Excel domāšanu uz programmēšanas domāšanu un parāda automatizācijas iespējas ikdienas darbos. Iesaku visiem.

Pasniedzējs profesionāli izskaidro un iemāca rīkoties ar Power BI, ar reāliem dzīves piemēriem, katram pieredzes līmenim.

Raimonds Bērziņš

Bolt logo

Country Manager

Raimonds Berzins Country Manager at Bolt Latvia
5/5

Nadežda Li

Gan par programmu, gan par pasniedzēju tikai vislabākas atsauksmes! Nodarbības ir interesantas un iegūtas zināšanas ir vērtīgas. Pasniedzējs ir ļoti zinošs, profesionāls un labi izskaidro vielu. Šis ir trešais Power BI kurss, kuru apmeklēju un tas man patika visvairāk.

5/5

Līva Leimane

Patika, kā kurss tika noorganizēts, kā arī kursa saturs. Sajūta, ka kursa saturs bija visaptverošs un nodrošina vispārējas zināšanas par Power BI. Paldies!

5/5

Aleksandra Mihņenoka

Fantastisks kurss, iedvesmojošs pasniedzējs, kas prot ne tikai izskaidrot, bet arī uzreiz parādīt uz piemēriem. Attālināto mācību veids ļoti labi der šim kursam – ērtāk ir izmantot divus monitorus. Viennozīmīgi iesaku šo kursu tiem, kas jau strādā ar datu analīzi – var uzreiz pielietot iegūtas zināšanas praktiski.

5/5

Natalija Arbuzova

Pasniedzējs ļoti labs! Cenšas atbildēt uz visiem jautājumiem. Ka arī grib, lai visi studenti kļūtu par vienu stipru komandu. Tas ir ļoti svarīgi!!! Ja visi pasniedzēji būtu TĀDI :), tad mācīties būtu liels PRIEKS!!!

5/5

Laima Sirmā

Viegli uztverams, daudz praktisku darbību, iedrošinošs pasniedzējs, pozitīva attieksme, praktiski padomi.

5/5

Diāna Paula

Power BI viss bija super, saprotami un lietderīgi, jo tika parādītas reāli pielietojamas lietas ikdienas darba situācijās, parādot kā var vienkāršot savu atskaišu ikdienu un datu analīzi, to uzreiz varēja izmēģināt un pielietot. 

5/5

Jeļena Volkova

Guvu daudz jaunas informācijas, interesantas un noderīgas nodarbības

5/5

Maruta Meržvinska

Aktuālas tēmas, plaši un saprotami paskaidrojumi ar piemēriem.

Patika pasniedzējs, tēmas aktualitāte, mūsdienīgs pasniegšanas veids, izmantošana praksē.

Liene Smilgdrīva

Tallink logo

Accountancy

Izmēģini pirmās nodarbības bezmaksas

Bez reģistrācijas un kartes datiem

5/5

Jelena

Kopumā kurss ir foršs un pasniedzējs arī. Tikai grūti saprast DAX formulas, kad kura jāpielieto un kā pareizi veidot ierakstu formulā.

5/5

Pauls

Pasniedzēja teiktais “Jūs nekad vairs nekad nestrādāsiet, kā iepriekš” piepildījās jau pēc pirmās nodarbības

5/5

Dana Kabuce

Patika praktiska, nestandarta situāciju risināšana tiešsaistē, nevis tikai teorija pēc programmas. Kā arī praktiskie darbi lekcijās ar mājas darbiem, kas liek atkārtot un nostiprināt zināšanas.

5/5

Liliya Belousa

Sāku domāt pavisam savādāk.

5/5

Baiba Sirmace

Man palīdzēja sistemātiskā pamatu atkārtošana. Manuprāt, šeit ir ļoti būtiski saprast pamatprincipu. Un atkārtošanu darījām pamatīgi un tas nemaz nešķita vienmuļi. Jo katru reizi nāca iepriekšējo zināšanu nostiprināšana un kādas jaunas nianses atklāsme. Nedaudz traucēja tas, ka nebija (vismaz sajūtu līmenī) tāda viennozīmīgi skaidra plāna, kurp dodamies katrā nodarbībā. Bet tai pat laikā šī nepieturēšanās pie stingra plāna ļāva dziļāk skaidrot nodarbībā radušos jautājumus.

5/5

Māris Grāvis

Patika piemēri, kas balstīti reālos datos, pasniedzēja darba organizācija un spēja izskaidrot.

Katrā nodarbībā man ir ko darīt, man ir interesanti. Tas nav bezjedzīgi pavadīts laiks. Uzzināju daudz ko jauno, ko īsti varēšu pielietot savā darbā.

Anna Podnebesa

Associate Manager | Accenture

5/5

Ritvars Kozlovskis

Patika, ka tika izmantots daudz praktisku piemēru / uzdevumu.

5/5

Alens Zvirbulis

Patika pasniedzēja spēja ieinteresēt un skaidri nodefinēt uzdevumu ar tālāko risinājuma meklēšanu. Motivēšana patstāvīgai domāšanai.

5/5

Rīta Čikute

Ļoti skaidras un uz praktiskiem piemēriem balstītas nodarbības

5/5

Elīna Breidaga

Patika nodarbību praktiskums – veids kā kopā ar pasniedzēju tika apgūti jauni temati, gan pēc tam uzdotie individuālie darbi un kopīga uzdevumu izpilde nākamajā lekcijā.
Patika kursa struktūra (no excel un pbi), kas, manuprāt, kursu padarīja daudz, daudz vieglāk apgūstamu, un nākotnē noderēs tiem, kas varbūt paliks pie excel izmantošanas.

5/5

Jānis

Nodarbībās bija praktiski piemēri, kas palīdz reālā datu apstrādē. Paldies!

5/5

Iveta Zālīte

Man ļoti patika patstāvīgie darbi, kuriem ne vienmēr uzreiz izdevās atrast pareizo risinājumu. Bija jāpadomā, jāmēģina, jāizprot uzdevums, jāmeklē informācija… Ja izdevās, bija patiess prieks:)

Igor Bystrov

Patika, ka Eļčins sniedza noderīgus padomus un trikus, kurus var iegūt tikai ilgstoši praktizējot un daudzās pašu kļūdās. Turklāt mani iepriecināja tas, ka informācijas stils un pasniegšana pilnībā atbilda manām idejām un principiem darbā ar datiem, kas iegūti daudzu gadu praksē, tāpēc domājām un runājām vienā valodā.

Igor Bystrov

Project Manager | Belam-Riga

Izmēģini pirmās nodarbības bezmaksas

Bez reģistrācijas un kartes datiem

5/5

Raimonds Urtāns

Patika jauno zināšanu kopums, pavisam cita spektra zināšanas, ko ceru kādu reizi izmantot prakē un varbūt uzlabot kādus rezultātus paša vajadzībām.
Reizēm pietrūka konkrētāki uzdevumi, kas jārealizē, jāizpilda.

5/5

Larisa Bērziņa

Skaidroja visas tadas lietas, kurus ļoti ilgi aiznema meklēšana interneta., ar parastiem vardiem un skaidroja visus termiņus.

5/5

Kristiāna Bičule

Ļoti zinošs pasniedzējs; mācību viela tika pasniegta interesantā veidā.

5/5

Anaida Barsegjana

Patika pasniedzēja spēja ļoti viegli pasniegt sarežģītu materiālu, rast interesi. Ļoti, ļoti patika kurss, ja būs iespēja labprāt turpināšu apmācības.

5/5

Evija Mansone

Pasniedzēja profesionālisms un spēja izskaidrot sarežģīto! Attieksme un humors 🙂

5/5

Ilze Osīte-Bērziņa

Ļoti labi visu izskaidroja.

Pasniedzējs savās lekcijās tiešām visu spēja ļoti labi paskaidrot. Īpaši patika tas, ka atbildei uz katru jautājumu, viņš atgriezās pāris soļus atpakaļ, lai sākumā izskaidrotu vispārināti, kā kaut kas darbojas.

Ligita Lībere-Vikmane

T&E Team Lead | allnex

Ligita Vikmane allnex
5/5

Elīna Skangale

Man viss bija pilnībā jauns, bet ļoti interesants. Vēlētos vēl mācīties šo tēmu.

5/5

Iveta Mansura-Garsija

Patika, ka labi izskaidroja. Varbūt pietrūka vairāk informācijas par vizualizēšanu. Bet to jau, protams, var arī apskatīties internetā. Katrā ziņā pamatiemaņas ir apgūtas.

5/5

Ģirts Atslēga

Pasniedzējs izskaidroja ļoti sarežģītas liets visiem saprotamā valodā – gan tiem, kam nebija nekādu priekšzināšanu, gan tiem, kam bija jau salīdzinoši liela pieredze darbā ar programmēšanas valodām.
Ieguvu arī zināšanas par tēmām, kas bija saistīti ar IT jomu kopumā – piemēram, tagad izbaudu ērtības strādāt ar trim monitoriem vienlaicīgi. Iepriekš darbojos tikai ar vienu.
Tāpat arī paradums – neskaidrās lietas uzreiz meklēt internetā, nevis “zīlēt” pašam ilgu laiku.

5/5

Olga

Pasniedzējs ļoti korekti un skaidri stāstījas par PowerBI (līdz šīm vispār nezināju, kas tas ir). Tagad atliek tikai praktizēt un praktizēt. Paldies par nodarbībam!

5/5

Eduards Slisans

Ļoti patika, ka pasniedzējs ātri reaģēja uz jebkuru auditorijas jautājumu! Tāpat novērtēju pasniedzēja zināšanas tēmā – redzams, ka ieguldīts liels darbs un praktiskā pieredze, lai sasniegtu tādu līmeni.

5/5

Dana Skadiņa

Patīk, ka izskaidro sarežģītās lietas lēnām/pakāpeniski un saprotami.

Diana Krilova

Pasniedzējs ir Number 1! Mācību materiāls vegli apgūstams lietojot praktiskos piemērus , kas ir ļoti lietderīgi.

Diana Krilova

Fine Art | Documentary Photographer

Izmēģini pirmās nodarbības bezmaksas

Bez reģistrācijas un kartes datiem

5/5

Jevgēnijs D.

Procentuāli vairāk ir prakstiskās nodrabības, šādā veidā ātrāk ļauj izprast iegūtās zināšanas

5/5

Iveta Kronberga

Patika pasniedzēja optimisms un ticība ka mēs sekmīgi apgūsim Power BI. Lieliski pārzin to, ko māca, ir interesantas nodarbības. Tiek uzdoti arī mājas darbi, kas ir ļoti noderīgi, lai sekmīgi apgūtu programmu.

5/5

Beatrise Šlitke

Ļoti profesionāli un pasniedzējs laipni paskaidro sīkāk, kas tik bieži nenotiek.

5/5

Greydane Nadezda

Eļčins ļoti centās atbildēt uz visiem jautājumiem un paskaidrot visu ikvienam.

5/5

Laila Dzelme

Labi izskaidro lietas arī nepieredzējušiem dalībniekiem.

5/5

Inna Borsch

Patika, ka nodarbības bija vairāk praktiskas, nevis teorētiskas, sekojam līdzi pasniedzējām un darījām step-by-step.
Pasniedzējs zinošs un ar lielu pieredzi, var atbildēt uz visiem jautājumiem.

Pacel savus ienākumus un profesionālo kvalifikāciju

kopā ar mūsu PowerBI kursiem

lv
lv

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu lapas darbību, šī vietne izmanto sīkdatnes. Vairāk lasi mūsu privātuma politikā.